FlightSim.CZ   Reklama  
1st Czech IVAO Fly-In
> Nejste přihlášen Login
  Dnes je čtvrtek 27. 2. 2025, svátek má Alexandr Translate
ÚVOD
LETADLA
KRAJINY
AI PROVOZ
UTILITY
ČLÁNKY
FÓRUM
 Seznam příspěvků
ODKAZY
SCREENSHOTY
VIDEA
INZERCE
PLÁNOVÁNÍ LETŮ
VYHLEDÁVÁNÍ
O SERVERU
RSSRSS - fórum
RSSRSS - novinky
FacebookFacebook
MobileVerze pro PDA
padání FS s novou grafikou MSI (a čistými WinXP) - poradíte, než to půjdu vrátit? Jeden příspěvek | Celý strom
padání FS s novou grafikou MSI (a čistými WinXP) - poradíte, než to půjdu vrátit?   18. 3. 2009 / 20:15
jan_doskocil
Po třech letech zcela bezproblémového provozu FS9 s kartou NForce 6 (od ASUSu), která bohužel včera odešla, jsem koupil novou (MSI 8600GT, čip nVidia). Pro zcela korektní instalaci nové karty jsem kompletně reinstaloval WinXP a samozřejmě FS9. Při zcela čisté instalaci se mi FS kousne a nezbyde, než natvrdo restartovat - někdy vydrží 2 minuty, někdy se sekne okamžitě. Na problém nemá vliv změna rozlišení FS ani žádné jiné nastavování, vše se děje i v základním rozlišení, v němž se FS9 poprvé spustí (mimochodem, dříve jsem létal na 1280x1000 32-bit a všechna nastavení na max. včetně antialiasingu atd.).
Zajímavé také je, že při úplně prvním spuštění (opravdu jsem se nezbláznil!) byly textury mraků nahrazeny texturou země - prostě místo mraku hranatá louka. Čas od času se také textury sesypou a najednou je tam jen černá placka.
Selský rozum říká, že karta je prostě vadná, ale proč potom jiné, dle mého náročné hry, které jsem pouze pro ten účel nainstaloval, fungují bez potíží? Jinak PC běží úplně bez problémů.
Nemá někdo s podobnými jevy zkušenosti, není potřeba např. do Win něco doinstalovat, když se jedná o relativně novou kartu?
Prosím, poraďte. Děkuji
 
VWAC
FS Medlánky
MZAK
O serveru   |   Zveřejňování souborů ke stažení   |   Kontakt   |   © 1999-2025 FlightSim.CZ